Çağla Şıkel oğlu Kuzey ile kız arkadaşını anlattı: ‘Aşk filmi izler gibiyim’


Eski eşi Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan Çağla Şıkel, sekiz yıllık aşk orucunu Avukat Nail Gönenli ile bozmuştu. Geçtiğimiz aralık ayında sürpriz ilişkisi sona eren ünlü manken ve sunucu, podyuma çıktı.

“ANNELİK BANA İYİ GELEN BİR ŞEY”

Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunduğu ‘Empati’ye konuk olan Şıkel, çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Posta gazetesinin haberine göre, “Kız çocuk sahibi olmak için yumurtalarımı dondurdum” başlıkları için açıklama yapan Çağla Şikel, “Yumurtalarımı dondurdum çünkü ailesel erken menopoz durumum olduğu için. ‘Varken koyayım dursun’ dedim ve yaptım. Şu an o kadar ilgili değilim ama yeni annelik için….Yeniden anne olmak isterim. Annelik bana iyi gelen bir şey” şeklinde konuşmuştu.

DUYGUSALLAŞTI

Ünlü model Çağla Şıkel, geri dönüştürülmüş kumaşlarıyla Eclectic’in özel hazırladığı koleksiyon için Esma Sultan Yalısı’nda podyumda yürüdü. Mitolojik dönemden çıkıp gelmiş haliyle göz kamaştıran Şıkel, bir yıldır kız arkadaşı olan Kuzey’le ilgili konuşurken duygusal anlar yaşadı.

“GÖZLERİM MUTLULUKTAN DOLUYOR”

Kaynana mutluluğu yaşadığını ve oğlu ile kız arkadaşını birbirlerine çok yakıştırdığını anlatan ünlü model şöyle konuştu:

“O kadar ciddi ve o kadar güzel sevgi duyuyorlar ki birbirlerine… Kendisine de ailesine de bayılıyorum. Onlar İzmir’de oturuyorlar ve görüşebilmeleri için seferber oluyoruz. Benim tarafımda işler biraz dramatik. Gözlerim mutluluktan doluyor, bu kaynana mutluluğu…”

“Aşırı iyi kaynana olurum. Kim olursa olsun, oğlumun sevdiğini benim sevmeme imkanım yok. Tabii birine aşık olacaktı ama ben buna hazırlıklı değilmişim…”

“O DA ÇOK DESTEKLİYOR”

Oğlu Kuzey’in durumu anlatmadan önce kendisine verdiği tepkilerden aşık olduğunu fark ettiğini ve sonra eski eşi Emre Altuğ’u aradığını söyleyen Çağla Şıkel “O söylemedi fakat ben anladım. Terliyor, sorunca kızarıyor, kaçıyor, benimle diyaloğa girmek istemiyor, kısa kesip tersliyordu. ‘Tamam bizimki gitti’ dedim…”

“Onları görünce aşk filmlerini izler gibi oluyorum. Onları izlemeye devam ediyorum. Emre’nin haberi yoktu ona da ben ilan ettim, o da çok destekliyor, görüştürebilmek için seferber oluyor” dedi.

Çağla genç aşıklar için dün “Görüşebilmeleri için seferber olduk. Çünkü sevgilisi İzmir’de yaşıyor. Çok tatlı bir kız. Birbirlerini görünce yanakları kızarıyor. Aşk filmi izler gibi mutluluktan gözlerim doluyor. Bu kaynanalık duygusu” diye konuştu.

ÇAĞLA ŞİKEL’DEN ANNELİĞE YEŞİL IŞIK

Kız çocuğuna özlem duyduğu için yumurtalıklarını dondurduğunu açıklayan Çağla Şıkel, tekrar evliliğe ve çocuk sahibi olmaya açık kapı bırakıp “Bilmediğim bir şeyi özleyemem ama ben yarınla ilgili net konuşmayı sevmiyorum. Artık ‘Böyle bir hayalim var. Olur, olmaz ya da asla gibi’ hiç böyle şeyler demiyorum…”

“Her şey kader ve kısmettir. ‘Ne evlenmem ne de çocuk sahibi olmam’ derim, kesin konuşmam. Ben her şeyi yapabilirim” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir