Alina Boz ve Umut Evirgen yaz sezonunu açtı! Ünlü çift Bodrum’da manzaranın keyfini çıkardı

Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi ünlüler dünyasından birçok isimle yaşadığı birlikteliklerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen, geçtiğimiz sene oyuncu Alina Boz ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ünlü çift, 2 Aralık’ta yakın dostları ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen bir törenle hayatlarını birleştirmişti. Alina Boz’un şahitliğini Burak Can ve Cemre Beygüven üstlenirken, Umut Evirgen’in şahitleri Özge Özpirinçci ile Fatih Terim olmuştu.

“GÖRÜNCE CANIM SIKILIYOR”

İkilinin nikah masasına oturmasından kısa bir süre sonra ise boşanacakları yönünde yapılan haberler magazin gündemine gelmişti. Evirgen, ayrılık iddialarına tepki göstererek şu açıklamayı yapmıştı:

Arkadaşlar kim olduğunu bilmiyorum ama internette saçma sapan haberler dolaşıyor. ‘Umut ve Alina boşanıyor! Bu evlilik yürümez’ gibi saçma sapan… Böyle haberlerin aslı yok, biz çok mutluyuz. Bu tür haberlere itibar edilmesin, görünce canım sıkılıyor.

KUMSAL DEĞİL BOT KEYFİ YAPTI

Umut Evirgen ve Alina Boz çifti önceki gün Bodrum Yalıkavak’ta görüntülendi. Serafina Mare’de yaklaşık üç saat oturan çift arkadaşlarıyla sohbet edip yemek yedikten sonra kendilerini almaya gelen bota bindikleri esnada objektiflere yansıdı.

Umut Evirgen bota bindikten sonra ayaklarını uzatarak manzaranın keyfini çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir